سرگی نظروف، هم بنیانگذار و مدیرعامل SmartContract، هم بنیانگذار چین لینک

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

معرفی مشاهیر کریپتوکارنسی: سرگی نظروف، هم بنیانگذار و مدیرعامل SmartContract، هم بنیانگذار چین لینک نقل قول: هنگامی که به سطح خاصی از امنیت دست پیدا کنیم و آن را با درجه خاصی از قابلیت ترکیب کنیم، شاهد انقلابی از توانایی های مردم در صنعت خواهیم بود. بیوگرافی: سرگی نظروف (Sergey Nazarov) در سال 2011 وارد […]

سرگی نظروف

معرفی مشاهیر کریپتوکارنسی: سرگی نظروف، هم بنیانگذار و مدیرعامل SmartContract، هم بنیانگذار چین لینک

نقل قول:

هنگامی که به سطح خاصی از امنیت دست پیدا کنیم و آن را با درجه خاصی از قابلیت ترکیب کنیم، شاهد انقلابی از توانایی های مردم در صنعت خواهیم بود.

بیوگرافی:

سرگی نظروف (Sergey Nazarov) در سال 2011 وارد عرصه ارزهای دیجیتال شد. در همان سال وی علاوه بر تأسیس شبکه چین لینک، بنیانگذار و مدیر عامل SmartContract شد. نظروف فرزند مهاجران روس تباری است که در اوایل دهه 1990 به نیویورک مهاجرت کردند. وی هم اکنون در سانفرانسیسکو زندگی می کند.

نظروف برای اولین بار در سال 2014 پلتفرم SmartContract را به عنوان راهی برای ایجاد قراردادهای قابل اعتماد و قابل برنامه ریزی برای کاربران راه اندازی کرد. و در سال 2016، اولین اوراکل خود را رونمایی کرد. در آن زمان، نظروف گفت:

اتصال آسان قراردادهای هوشمند به منابع داده، خدمات داخلی و روش های پرداخت بانکی مورد نظر کاربران ، قدم بعدی در مفید واقع شدن آنها برای موارد استفاده در دنیای واقعی است.

در تلاش برای حل مشکل اوراکل ها که شبکه های متمرکز اوراکل با آن روبرو بودند، پلتفرم SmartContract از شبکه غیر متمرکز چین لینک در سال 2017 رونمایی کرد. این شبکه از اواسط سال 2019 در شبکه اصلی اتریوم کار خود را آغاز کرد.

سرگی نظروف در سال 2020

چین لینک در سال 2020 همزمان با رونق دیفای، استانداردهای زیادی را در فضای ارزهای دیجیتال ایجاد کرد. توکن این پروژه به نام LINK با رشد قابل توجهی در سال 2020 روبرو شد. این توکن در حالی که فعالیت خود را با قیمتی کمتر از 2 دلار در ابتدای سال آغاز کرده بود، در ماه آگوست به بالاترین سطح خود یعنی 18.97 دلار رسید.

در این سال قابلیت تایید تصادفی چین لینک در شبکه اصلی اتریوم و اوراکل های این پروژه در RSK بیت کوین و پولکادات ادغام شد. این شرکت در طول سال همکاری های مختلفی از جمله ادغام با پروتکل قراردادهای هوشمند Plasm و خرید پروتکل محافظت از حریم خصوصی Deco را از دانشگاه کرنل اعلام کرد. در ماه ژوئن، مجمع جهانی اقتصاد، چین لینک را به عنوان یکی از پیشگامان فناوری در سال 2020 معرفی کرد.

علیرغم حضور به ظاهر کم رنگ نظروف در شبکه های اجتماعی، وی جایگاه خود را به عنوان یک از بازیگران اصلی عرصه ارزهای دیجیتال در سال 2020 تثبیت کرد.

سرگی نظروف در سال 2021

نظروف اظهار داشت که وی نسبت به بکارگیری گسترده از دیفای خوشبین است. در سال 2021، با توسعه و رشد پایگاه کاربران چین لینک، ممکن است این پروتکل مشارکت ها و همکاری بیشتری را شروع کند. علاوه بر این، اگر این پلتفرم واقعاً رشد کند، توکن آن LINK نیز رشد خواهد کرد. این توکن در حال حاضر طرفداران بسیار متعصبی دارد که خود را “تفنگداران LINK” معرفی می کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx