تحلیل قیمت چین لینک

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

تحلیل قیمت چین لینک گروه‌های نهنگ و کوسه‌های ارز دیجیتال چین لینک نقش کلیدی در افزایش قیمت توکن آن در ماه نوامبر بازی کرده‌اند، اما در حال حاضر با تضعیف تحرکات آن‌ها، قیمت می‌تواند واکنش نشان دهد. نوسانات و قیمت کمتر بار دیگر قیمت ارزهای دیجیتال را تحت تاثیر قرار داد. قیمت چین‌لینک به طور […]

تحلیل چین لینک

تحلیل قیمت چین لینک

گروه‌های نهنگ و کوسه‌های ارز دیجیتال چین لینک نقش کلیدی در افزایش قیمت توکن آن در ماه نوامبر بازی کرده‌اند، اما در حال حاضر با تضعیف تحرکات آن‌ها، قیمت می‌تواند واکنش نشان دهد.

نوسانات و قیمت کمتر بار دیگر قیمت ارزهای دیجیتال را تحت تاثیر قرار داد. قیمت چین‌لینک به طور قابل توجهی در تایم فریم هفتگی کاهش یافت و ارزشش 6.07٪ کمتر شد.

پس از یک دوره صعودی از نوامبر تا دسامبر، قیمت چین‌لینک اکنون گارد نزولی گرفته است. با این حال، برخی تغییرات کلیدی روی زنجیره که در چین لینک اتفاق می‌افتد ممکن است قیمت را در جهت دیگری ببرد.

ورودی های چین لینک به صرافی‌ها

در زمان انتشار، چین‌لینک با 4.05 درصد کاهش در نمودار روزانه، با قیمت 6.98 دلار معامله شد. از آنجایی که قیمت چین‌لینک حمایت 7 دلاری را از دست داد، برخی از دارندگان قدیمی چین لینک وسوسه شدند که دارایی خود را بفروشند.

شاخص سن کوین های چین‌لینک (Age Consumed Indicator) نشان می‌دهد که بیش از 495 میلیون توکن LINK تنها در یک روز جابجا شده است. شاخص سن کوین ها تعداد توکن هایی را که در تاریخ معینی آدرس را تغییر می دهند، ضربدر زمان آخرین جابجایی آنها را نشان می دهد.

در 6 دسامبر، حدود 497.3 میلیون توکن جابه‌جا شد و حرکت مداوم توکن‌های قدیمی اغلب منجر به نوسانات بازار می‌شود. با این حال، با کاهش سنبله های مصرف سن، نوسانات بازار کمتری را می توان در آینده نزدیک انتظار داشت.

میانگین سن کوین های چین‌لینک
میانگین سن کوین های چین‌لینک

علاوه بر این، چین‌لینک همچنین شاهد ورودی به صرافی بالاتری در حدود 176000 بود. افزایش مداوم در جریان ورودی به صرافی ها را می توان به کاهش قیمت از اول دسامبر به بعد نسبت داد.

ورودی های به صرافی
ورودی های به صرافی

بازگشت شک و تردید نهنگ های چین لینک

یک به‌روزرسانی در 5 دسامبر از سنتیمنت نشان داد که آدرس‌های کوسه و نهنگ چین‌لینک که بین 1000 تا 1 میلیون چین لینک دارند، با افزایش بی‌سابقه‌ای انباشته شده‌اند. این کیف پول‌ها تنها در دو ماه، 26.8 میلیون چین‌لینک به ارزش 194.3 میلیون دلار اضافه کردند که 12.8 درصد افزایش سکه‌ها را به کیف‌هایشان نشان می‌دهد.

با این حال، برخی تغییرات کوتاه مدت در رفتار نهنگ های چین‌لینک می تواند بر حرکت قیمت تاثیر بگذارد. گروه نهنگ و کوسه فوق الذکر، تنها در سه روز گذشته دارایی تجمعی خود را تقریباً به اندازه نه میلیون چین لینک کاهش داد. همین امر می تواند به سود گرفتن در بازار توسط این گروه اشاره کند.

نحوه توزیع چین لینک

با تخلیه این گروه کوسه و نهنگ پس از صعود چین‌لینک، یک تجمع دیگر می تواند منجر به ظهور مجدد این گروه شود.

با این حال، نگاهی به بزرگترین گروه نهنگ چین لینک نشان داد که آنها حدود هشت میلیون چین‌لینک انباشته کردند، بنابراین اثرات نهنگ های دارای 1000 تا 1 میلیون چین لینک معکوس شد. در حالی که گروه‌های نهنگ و کوسه چین‌لینک برای افزایش قیمت‌ آن می‌جنگند، به نظر می‌رسد قیمت چین‌لینک در یک دوراهی قرار دارد.

در آینده، برای گاوهای  چین لینک، حفظ قیمت بالای 6.76 دلار مطابق با شاخص  ورود و خروج پول (In/Out of Money) بسیار مهم است.

ورودی و خروجی پول
ورودی و خروجی پول

با قیمت 6.76 دلار، 14350 آدرس دارای بیش از 281 میلیون توکن چین لینک بودند. اگر گاوها بتوانند قیمت را بالاتر از این سطح نگه دارند. با این حال، با حرکت فعلی بازار، می توان انتظار پولبک داشت.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx