کازماس در حال آماده شدن برای یک به‌روزرسانی جدید است

کازماس
  • زمان مطالعه: 2دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 436 نفر

هاب، زنجیره مرکزی اکوسیستم کازماس، در حال آماده سازی برای ارتقای شبکه Rho می‌باشد که قرار است امروز حدود ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران و در ارتفاع بلوک ۱۴,۰۹۹,۴۱۲ انجام شود.

این ارتقاء طیف وسیعی از پیشرفت‌ها را برای زیرساخت‌های کازماس به همراه خواهد داشت. همچنین در این ارتقا «فی جهانی» به ماژول نرم‌افزاری این شبکه اضافه می‌شود؛ یک قطعه کد اضافه‌شده که امکان جمع‌آوری هزینه‌های تراکنش از کاربران و توزیع جهانی را فراهم می‌کند. تیم توسعه اصلی در کازماس گفت که هدف بهبود امنیت شبکه از طریق کاهش احتمال تبانی یا بدرفتاری اعتبارسنجی است.

کازماس (اکوسیستمی متشکل از بیش از ۲۰۰ بلاکچین) به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا در زنجیره های متفاوت برنامه‌های ویژه بسازند. این شبکه برای ایجاد زنجیره‌های منفرد مانند کاوا، Osmosis، اینجکتیو، تورچین، Evmos و Canto به فناوری‌ها و چارچوب‌های اصلی، مانند توافق Tendermint و کیت توسعه نرم‌افزار کازماس متکی است. چنین زنجیره هایی با استفاده از پروتکل ارتباطی Hub و ارتباطات بین بلاکچین (IBC) به یکدیگر متصل می شوند.

Rho مقدمات ارتقای دیگری به نام “امنیت بین زنجیره ای” را فراهم می کند که برای انتشار در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است و به زنجیره های منفرد در Cosmos اجازه می دهد تا با استفاده از اعتبارسنجی های امنیتی مشابهی که کازماس هاب را اجرا می کند، خود را ایمن کنند.

تیم Hub به کاربران هشدار داد که در طول ارتقا، احتمال از کار افتادن شبکه برای یک مدت کوتاه وجود دارد.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx