توسعه و بروزرسانی تا چه حد پالیگان را پیش می برد؟

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

پالیگان از باتلاق بیرون آمده تا امروز به عنوان یک برنده در بازار ارزهای دیجیتال ظاهر شود. با آرام شدن رکود ناشی از فدرال رزرو، قیمت MATIC تا حدودی در نمودارهای قیمتی کاهش یافت. در واقع، با توجه به CoinMarketCap، متیک پس از افزایش 3.64 درصدی در 24 ساعت گذشته، در 0.80 دلار معامله شد. […]

توسعه و بروزرسانی تا چه حد پالیگان را پیش می برد؟

پالیگان از باتلاق بیرون آمده تا امروز به عنوان یک برنده در بازار ارزهای دیجیتال ظاهر شود. با آرام شدن رکود ناشی از فدرال رزرو، قیمت MATIC تا حدودی در نمودارهای قیمتی کاهش یافت. در واقع، با توجه به CoinMarketCap، متیک پس از افزایش 3.64 درصدی در 24 ساعت گذشته، در 0.80 دلار معامله شد. این به طور موثری از کشتار MATIC در طول هفته کاسته است و سود هفتگی را به بیش از 1٪ رسانده است. با این حال، سرمایه گذاران باید بدانند که این بازده ها به دلیل برخی از تحولات مهم در اکوسیستم پالیگان به دست آمده است.

ساخت و ساز در پالیگان

این شبکه طی هفته گذشته افزایش قابل توجهی در فعالیت داشته است. پالیگان در طول هفته شاهد بیش از 805 هزار کاربر با میانگین درآمد روزانه 52.5 دلار بود. این به دلیل کاهش هزینه های تراکنش، با کاهش 1.1 درصدی در طول دوره مورد بررسی بود. ضرابخانه های توکن های غیرمثلی در پالیگان در زمان انتشار به 5.06 میلیون رسید که نسبت به هفته قبل 10 درصد افزایش داشته است. علاوه بر این، حجم NFT در پالیگان با بیش از 10.7 میلیون تراکنش در این هفته به 165 میلیون دلار رسید.

ارزش کل قفل شده یا همان TVL پالیگان با 2.09 میلیارد دلار خوب به نظر می رسد و MM Finance Polygon با 510 میلیون دلار پیشتاز است. پس از MM Finance، آوه با 400 میلیون دلار و کوئیک سوآپ با 318 میلیون دلار قرار دارند.

علیرغم ریزش شدید بازار کریپتو در هفته اخیر، برخی توکن ها در پالیگان به شدت افزایش یافته اند. توکن STG با افزایش 16.3 درصدی در بین توکن‌های با عملکرد برتر امروز، رهبر فعلی است. پس از آن TRB (6٪) و SNX (2.3٪) به عنوان برترین برندگان در پالیگان هستند.

نتیجه گیری

همانطور که فعالیت توسعه در پالیگان به پایان می رسد، چیزهای بیشتری برای قدردانی در شبکه وجود دارد. با آخرین افزایش قیمت MATIC، می‌توانیم شاهد رشد شبکه به یک بلاک چین EVEM ارزان قیمت باشیم. پس از یک اجرای مداوم، این شبکه می تواند واقعاً به قاتل اتریوم تبدیل شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx