اطلاعیه انجمن بلاکچین ایران در مورد بلوکه شدن دارایی های رمزنگاری شده ایرانیان

انجمن بلاکچین ایران
  • زمان مطالعه: 2دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 271 نفر

طبق اطلاعیه انجمن بلاکچین ایران، اخیرا با افزایش فشار شناسایی و برچسب زنی بر دارایی های رمزارزی متعلق به ایرانیان چه از طریق آدرس های کیف پول های اعلام شده و چه از طریق ارتباط بین آدرس کیف پول ها و یا آی پی و یا اظهار شخص کاربر، شاهد افزایش چشم گیر تعداد عکس العمل و اقدام در پذیرندگان و پلتفرم های خارجی روی دارایی های رمزنگاری شده مردم هستیم.

در ادامه اطلاعیه این سازمان مردم نهاد آمده است: «آخرین نمونه آن، اقدام فوری و سریع پلتفرم تلگرام و کیف پول مخصوص در این پیام رسان برای دارایی‌های رمزنگاری شده ایرانیان می‌باشد. باتوجه به تعداد بسیار بالای کاربران این پیام رسان در کشور، این خطر و هشدار گوشزد می شود که ولت معروف آن پلتفرم نیز برای ایرانیان امن نبوده و طبق اسناد واصله، نمونه هایی از بلوکه کردن دارایی های شناسایی شده توسط مردم در کیف پول تلگرام توسط آن پلتفرم مشاهده شده است.

این انجمن در نهایت تذکر می‌دهد: «شواهد نشان می‌دهد نام کاربری مخصوص این کیف پول متعلق به خود تلگرام می‌باشد و این مسدود سازی را روی چند رمزارز مختلف (نه فقط TON) انجام داده است. همچنان هشدار می دهیم کاربران هرگز دارایی های داخلی خود را بصورت مستقیم از کسب و کارهای ایرانی به کسب و کارهای خارجی انتقال نداده و با ریسک استفاده از پلتفرم های خارجی آشنا باشند و به کسب و کارها توصیه می کنیم هرچه سریع تر افزایش اقدامات ایمنی جهت جلوگیری از شناسایی آدرس های تجمیعی دارایی های رمزنگاری شده خود را در دستور کار خود قرار دهند.

لازم به ذکر است که این اطلاعیه در تاریخ ۱۸ آبان ۱۴۰۲ توسط انجمن بلاکچین ایران منتشر شده است. در ذیل می‌توانید اسناد واصله مورد اشاره در این اطلاعیه را مشاهده کنید.

اطلاعیه انجمن بلاکچین ایران

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
5 1 دیدگاه
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx