عملکرد ضعیف متاورس متا

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

عملکرد ضعیف متاورس متا وال استریت ژورنال (WSJ) شنبه گزارش داد که اسناد داخلی شرکت پلتفرم متا نشان می دهد که پلتفرم متاورس این شرکت Horizon Worlds از نظر جذب و حفظ کاربران عملکرد ضعیفی دارد. هدف اولیه متا جمع آوری 500000 کاربر فعال ماهانه (MAU) در Horizon Worlds تا پایان سال 2022 بود، اما […]

متاورس متا

عملکرد ضعیف متاورس متا

وال استریت ژورنال (WSJ) شنبه گزارش داد که اسناد داخلی شرکت پلتفرم متا نشان می دهد که پلتفرم متاورس این شرکت Horizon Worlds از نظر جذب و حفظ کاربران عملکرد ضعیفی دارد. هدف اولیه متا جمع آوری 500000 کاربر فعال ماهانه (MAU) در Horizon Worlds تا پایان سال 2022 بود، اما اخیراً این هدف را به 280000 کاهش داده است. وال استریت ژورنال می گوید که کاربر فعال ماهانه فعلی آن زیر 200000 باقی مانده است.

اسناد داخلی همچنین می‌گویند که بازدیدکنندگان Horizon Worlds پس از ماه اول به پلتفرم باز نمی‌گردند، زیرا بیش از 90 درصد از تمام جهان‌های ساخته‌شده توسط سازندگان در مجموع کمتر از 50 بازدیدکننده دارند. Horizon Worlds  شبکه ای از فضاهای مجازی است که به کاربران امکان ملاقات با دوستان، بازی و شرکت در رویدادها را می دهد که در حال حاضر در ایالات متحده، کانادا، فرانسه و اسپانیا در دسترس است.

به گفته  وال استریت ژورنال، یکی از سخنگویان شرکت گفت که پروژه‌های متاورس متا یک کار چند ساله در حال پیشرفت است و بیانگر اعتقاد قوی به ایفای نقش متاورس در آینده است. متای مارک زاکربرگ که قبلاً فیس‌بوک بود، سال گذشته خود را تغییر نام داد تا روی پروژه متاورس خود که با Quest، هدست‌های واقعیت مجازی (VR) همراه است، تمرکز کند.

تیم کوک، مدیر اجرایی شرکت اپل، اخیراً در مصاحبه‌ای گفته است که محدودیت‌هایی برای فراجهان و واقعیت مجازی وجود دارد و او معتقد است واقعیت افزوده (AR) به بزرگترین فناوری آینده تبدیل خواهد شد.

 

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات تصادفی
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx