سنگاپور مقررات سخت گیرانه تری برای رمزارز ها در نظر می گیرد

سنگاپور مقررات سخت گیرانه تری برای رمزارز ها در نظر می گیرد
  • زمان مطالعه: 3دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 416 نفر

مقامات مالی سنگاپور می خواهند چارچوب نظارتی سخت تری ایجاد کنند تا به سرمایه گذاران رمزارز حداکثر امنیت را اعطا کند. بر اساس گزارش‌ها، ناظر ارشد مالی دولت شهر آسیا – اداره پولی سنگاپور (MAS) – در نظر دارد اقدامات نظارتی بیشتری را در صنعت ارزهای دیجیتال برای ایجاد حداکثر محافظت برای سرمایه‌گذاران اجرا کند. این آژانس ممکن است آزمایش‌های شایستگی برای مصرف‌کننده را راه‌اندازی کند و استفاده از تسهیلات اهرمی و اعتباری توسط سرمایه‌گذاران خرد را برای تجارت دارایی‌های دیجیتال کاهش دهد.

علیرغم اینکه سنگاپور قصد دارد به یکی از قطب های کریپتو در سراسر جهان تبدیل شود، همچنین قصد نظارت بر اکوسیستم دارایی دیجیتال محلی را به روشی سخت گیرانه تر از سایر کشورها نشان داده است. طبق گزارش اخیر بلومبرگ، MAS ممکن است قوانین قبلی خود را با اجرای تست های مناسب بودن برای مشتری دو برابر کند. همچنین مایل است نحوه تعامل بخش خرده‌فروشی با رمزارز ها را بدون منع دسترسی این گونه کاربران به بازار نظارت کند. آژانس تا اکتبر سال جاری در مورد اصلاحات به طور علنی مشورت خواهد کرد.
دو ماه پیش، Sopnendu Mohanty – کارشناس معتبر صندوق در MAS – اظهار داشت که اعمال قانون برای بازیگران بد در فضای رمزنگاری “بی رحمانه و بی امان سخت خواهد بود”. اتخاذ تدابیر اضافی پس از اتفاقاتی که در چند ماه گذشته برای شرکت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال سنگاپور رخ داد، یک گام طبیعی به نظر می‌رسد. در پایان ماه ژوئن، دادگاهی در جزایر ویرجین بریتانیا حکم انحلال صندوق تامینی ارزهای دیجیتال – Three Arrows Capital را صادر کرد. مدت کوتاهی پس از آن، این شرکت اعلام ورشکستگی کرد، در حالی که شایعه شد مدیر ارشد آن -سو ژو –  سنگاپور را برای فرار از عواقب قوانین محلی ترک کرده است. برخی گزارش ها حاکی از آن است که او ممکن است در حال حاضر در دبی اقامت داشته باشد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx