آیا قیمت سولانا پس از هاوینگ به 300 دلار می‌رسد؟

انتشار 4 ماه قبل
آنچه می‌خوانید...

در حالی که بنیاد سولانا یک بازیگر کلیدی برای رشد شبکه است، هاوینگ بیت کوین ممکن است تأثیر قابل توجهی بر چشم انداز بلندمدت سولانا داشته باشد. مجری Coin Bureau، گای ترنر، به دو میلیون دنبال کننده خود در یوتیوب گفت که ارزدیجیتال SOL ممکن است با رشد احتمالی 35 تا 45 درصدی، از مرز […]

سولانا

در حالی که بنیاد سولانا یک بازیگر کلیدی برای رشد شبکه است، هاوینگ بیت کوین ممکن است تأثیر قابل توجهی بر چشم انداز بلندمدت سولانا داشته باشد.

مجری Coin Bureau، گای ترنر، به دو میلیون دنبال کننده خود در یوتیوب گفت که ارزدیجیتال SOL ممکن است با رشد احتمالی 35 تا 45 درصدی، از مرز 300 دلار عبور کند. چشم انداز صعودی ترنر بر اساس نمودارهای امیدوارکننده هفتگی و ماهانه در ابتدای سال 2024 است. به گفته وی، SOL در هر دو بازه زمانی “به طرز باورنکردنی صعودی” به نظر می رسد و با مقاومت سختی در مرز 300 دلار روبرو است.

آیا SOL پس از هاوینگ بیت کوین می تواند به 300 دلار برسد؟

با توجه به اینکه جفت ارزهای بیت کوینی (مانند SOL/BTC) قدرت یک آلت کوین را نشان می دهند، این تحلیلگر جفت ارز SOL/BTC را بررسی کرد. علاوه بر این، ترنر تاکید کرد که هاوینگ بیت کوین در حال نزدیک شدن است و بازار انتظار دارد که این رویداد بیت کوین را به ارتفاعات جدیدی برساند. ترنر در اینباره گفت:

«با توجه به اینکه هاوینگ بیت کوین نزدیک است، این احتمال وجود دارد که قیمت بیت کوین افزایش یابد. این بدان معناست که افزایش 35 تا 45 درصدی SOL در مقابل BTC، آن را به بالاتر از نقطه عطف 300 دلار می رساند.»

ترنر تاکید کرد که بر اساس نقشه راه به روز شده بنیاد سولانا، قیمت SOL به شدت تحت تاثیر توسعه چهار نقطه عطف آینده خواهد بود. این نقاط عطف شامل انتشار برنامه‌های افزودنی توکن، راه‌اندازی مشتریان اعتبارسنجی جدید مانند Firedancer، پشتیبانی بیشتر نهادی و تعامل با توسعه‌دهندگان است.

ارزش کل قفل شده (TVL) سولانا رکورد جدید زد

TVL سولانا

بر اساس داده‌های DefiLlama، ارزش کل قفل شده سولانا از ۴.۶ میلیارد دلار فراتر رفته است. این افزایش TVL در بحبوحه هجوم کاربران جدید به وجود می آید که تا حدی توسط هایپ میم کوین‌های مانند WIF و BONK هدایت می شود. به طور کلی یکی دیگر از دلایل مهم افزایش قیمت سولانا و TVL آن را می توان به احساسات صعودی کلی که از سوی خرده فروشان و سرمایه گذاران نهادی به طور یکسان ناشی می شود نسبت داد.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx