بزرگترین میلیاردر دنیا : فروش بیت کوین های تسلا معنای خاصی نداره

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

ایا فروش بیت های تسلا اهمیت دارد ؟ مدیر عامل بایننس پس از انتشار اخباری مبنی بر تخلیه اکثر ذخایر بیت کوین (BTC) سازنده خودروهای الکتریکی، تسلا، در حال بررسی است. در یک مصاحبه جدید با فاکس بیزینس، چانگپنگ ژائو، رئیس بایننس به میزبان نیل کاووتو می‌گوید که مردم نباید خیلی عمیق به ایلان ماسک، […]

فروش بیت کوین های تسلا

ایا فروش بیت های تسلا اهمیت دارد ؟

مدیر عامل بایننس پس از انتشار اخباری مبنی بر تخلیه اکثر ذخایر بیت کوین (BTC) سازنده خودروهای الکتریکی، تسلا، در حال بررسی است.

در یک مصاحبه جدید با فاکس بیزینس، چانگپنگ ژائو، رئیس بایننس به میزبان نیل کاووتو می‌گوید که مردم نباید خیلی عمیق به ایلان ماسک، مدیر عامل و حامی ارزهای دیجیتال تسلا بپردازند.

او مرد باهوشی است، اما این بدان معنا نیست که همه دارایی های ارزشمند دنیا را در اختیار دارد. او احتمالاً بسیاری از سهام شرکت های دیگر، بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال ارزشمند و غیره را در اختیار ندارد.

فقط به این دلیل که او مقداری بیت‌کوین می‌خرد و می‌فروشد، به این معنا نیست که چون بیت‌کوین می‌خرد، اوضاع بهتر شده است، یا چون بیت‌کوین را فروخته، بدتر شده است.»

مدیر عامل بایننس که فوربس در فهرست شخصیت‌های ثروتمند رمزارز در رتبه اول قرار دارد، می‌گوید صرف نظر از اینکه هر سرمایه‌گذار بزرگی چه کاری انجام می‌دهد، بیت‌کوین هم از نظر ساختاری و هم از نظر محبوبیت کاربران به اثبات خود ادامه می‌دهد.

اصول اولیه وجود دارد، موارد استفاده وجود دارد، شماره کاربران وجود دارد، جامعه وجود دارد. ویژگی های اساسی بیت کوین به دلیل خرید یا فروش یک نفر تغییر نکرد.

هیچ کس نمی داند دلایل خرید یا فروش او چیست. شاید او به پول نقد برای تسلا یا تلاش برای خرید توییتر یا چیز دیگری نیاز داشت، نمی دانم. اما واقعاً معنای زیادی ندارد.»

اوایل این هفته، تسلا فاش کرد که 75 درصد از دارایی های بیت کوین خود را به مبلغ 936 میلیون دلار به صورت نقدی در سه ماهه دوم سال 2022 فروخته است.

ماسک دلیل این حرکت را در یک تماس درآمدی شرکت با گفتن این جمله توضیح داد:

«لازم به ذکر است که دلیل اینکه ما تعدادی از دارایی های بیت کوین خود را فروختیم این بود که مطمئن نبودیم که قرنطینه های Covid-19 در چین چه زمانی کاهش می یابد.

بنابراین برای ما مهم بود که با توجه به نامشخص بودن قرنطینه‌های Covid-19 در چین، موقعیت نقدی خود را به حداکثر برسانیم.

ما مطمئنا آماده افزایش ذخایر بیت کوین خود در آینده هستیم، بنابراین این نباید به عنوان حکمی در مورد بیت کوین تلقی شود.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx