تزوس با گوگل کلود همکاری می‌کند

تزوس
  • زمان مطالعه: 2دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 390 نفر

بنیاد تزوس با گوگل کلود (Google Cloud) همکاری کرد تا توسعه برنامه‌های وب۳ را در بلاکچین خود سرعت بخشد. تحت این همکاری، گوگل کلود، بخش فضای ابری غول موتور جستجوی گوگل، موافقت کرده است که به عنوان اعتباربخش در بلاکچین اثبات سهام تزوس فعالیت کند.

بر اساس بیانیه ای، هدف از این قرارداد اجازه دادن به مشتریان شرکتی گوگل کلود برای توسعه و استقرار برنامه های وب۳ در بلاک چین تزوس با استفاده از زیرساخت گوگل کلود است.

گوگل کلود با ایفای نقش به عنوان یک تایید کننده در شبکه تزوس به مشتریان شرکتی خود اجازه می دهد تا از توسعه بلاکچین پشتیبانی کنند. علاوه بر این، استارت‌آپ‌های منتخبی که توسط تزوس حمایت شده‌اند نیز واجد شرایط دریافت اعتبارات گوگل کلود و راهنمایی خواهند بود. جیمز ترومنز، مدیر مهندسی وب۳ در گوگل کلود، گفت:

“در Google Cloud، زیرساخت‌های امن و قابل اعتمادی را برای بنیان‌گذاران و توسعه‌دهندگان وب۳ فراهم می‌کنیم تا برنامه‌های خود را نوآوری و مقیاس‌بندی کنند. ما مشتاقانه منتظر ارائه قابلیت اطمینان و مقیاس‌پذیری برای تقویت برنامه های وب۳ در تزوس و گوگل کلود هستیم.”

این اولین حرکت Google Cloud به سوی فضای بلاکچین نیست. این شرکت سپتامبر گذشته، با اجرای یک گره اعتبارسنجی در شبکه Ronin، که یک زنجیره جانبی اتریوم مبتنی بر بازی است، موافقت کرد. سپس، یک ماه بعد، یک موتور میزبان گره بلاکچین را برای توسعه دهندگان اتریوم راه اندازی کرد.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx