548 میلیون دلار شیبا در سبد نهنگ ها

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

شیبا مورد علاقه نهنگ های اتریوم بزرگترین نهنگ های شیبا در جهان همچنان به صعودی بودن میم کوین شیبا امیدوار هستند. آیا اعتقاد نهنگ ها به سرمایه گذاری روی شیبا باعث افزایش قیمت آن می شود؟ توکن بومی شیبا اینو، SHIB، در رقابت برای تبدیل شدن به یکی از پرکاربردترین قراردادهای هوشمند در سبد هزار […]

نهنگ شیبا

شیبا مورد علاقه نهنگ های اتریوم

بزرگترین نهنگ های شیبا در جهان همچنان به صعودی بودن میم کوین شیبا امیدوار هستند.

آیا اعتقاد نهنگ ها به سرمایه گذاری روی شیبا باعث افزایش قیمت آن می شود؟

توکن بومی شیبا اینو، SHIB، در رقابت برای تبدیل شدن به یکی از پرکاربردترین قراردادهای هوشمند در سبد هزار نهنگ بزرگ اتریوم قرار دارد.

WhaleStats، پورتالی که فعالیت نهنگ های اصلی اتریوم را ردیابی می‌کند، این افزایش نهنگ های هولدر SHIB را در 24 جولای از طریق پست توییتری اعلام کرد.

بر اساس این پورتال، 19.4 درصد کل شیباهای موجود در اختیار نهنگ های اتریوم قرار دارد. این یعنی این که 548 میلیون دلار که معادل 49 تریلیون شیبا است را نهنگ ها کنترل می کنند. در زیر اطلاعات دقیق تر را مشاهده می کنید:

بدون شک، این خریداران بزرگ علیرغم مشکلات و ریزش های گذشته اعتماد خود را به این میم کوین از دست نداده اند.

نهنگ آبی شماره 159 (BlueWhale0159) حجم زیادی شیبا خریده است و همچنان این توکن بزرگترین دارایی این نهنگ است. بر اساس Etherscan، نهنگ مذکور 50,000,000,000 SHIB در اختیار دارد که معادل 1,750,500 دلار است.

چنین تقاضای سنگینی همراه با سوزاندن توکن های SHIB از گردش کلی; عمدتا باعث بالا رفتن قیم تآن در آینده می شود.

در 24 ساعت گذشته; در مجموع 110,289,311 توکن شیبا سوزانده شد. علاوه بر این، در 23 ژوئیه، تقریباً 200 میلیون توکن شیبا در چهار از گردش خارج شد.

بررسی انتظار در مقابل واقعیت

شایان ذکر است که رشد قیمت شیبا باعث شده است; تا در جمع 20 ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار قرار گیرد. شیبا در حال حاضر با قیمت 0.00001067 دلار; و با ارزش کل بازار 5,86 میلیارد دلار در رتبه 16 بازار قرار دارد. علاوه بر این، شیبا اینو با شرکت مارول رابطه‌ای عمیق برقرار کرده است.

با این حال، با وجود اعتماد نهنگ ها و پیشرفت های ذکر شده، قیمت شیبا چندان افزایش پیدا نکرد.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx