برد گارلینگ هاوس: حتی در صورت نابودی ریپل، XRP به تجارت خود ادامه خواهد داد

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

برد گارلینگ هاوس: حتی در صورت نابودی ریپل، XRP به تجارت خود ادامه خواهد داد مدیر عامل شرکت رمزارز ریپل (XRP)، برد گارلینگ هاوس (Brad Garlinghouse)، بار دیگر به شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) علیه شرکت خود پرداخته است. در مصاحبه اخیر خود، گارلینگ هاوس با رد ادعاهای مطرح شده و “نادرست” […]

برد گارلینگ هاوس: حتی در صورت نابودی ریپل، XRP به تجارت خود ادامه خواهد داد

برد گارلینگ هاوس: حتی در صورت نابودی ریپل، XRP به تجارت خود ادامه خواهد داد

مدیر عامل شرکت رمزارز ریپل (XRP)، برد گارلینگ هاوس (Brad Garlinghouse)، بار دیگر به شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) علیه شرکت خود پرداخته است.

در مصاحبه اخیر خود، گارلینگ هاوس با رد ادعاهای مطرح شده و “نادرست” خواندن اقدامات قانونی این کمیسیون تاکید کرد که XRP قبل از شکایت SEC، به مدت هشت سال در ایالات متحده معامله شده است.

رد دادخواست ریپل

این کمیسیون در یکی از آخرین اقدامات خود، دادخواست تنظیم شده توسط سرمایه گذاران شرکت ریپل مبنی بر اصلاح شکایت SEC را رد کرد. در پاسخ به این اقدام، SEC اعلام کرد که سرمایه گذاران قادر به اثبات دادخواست خود نیستند. در این دادخواست ریپل ادعا کرده که در صورت اصلاح شکایت، صرافی هایی که XRP را از پلتفرم های خود حذف کرده، سیاست کاری خود را تغییر خواهند داد و در نتیجه قیمت این رمزارز افزایش خواهد یافت.

با این حال، به نظر می رسد صرف نظر از نتیجه این کشمکش قانونی، گارلینگ هاوس در مورد آینده XRP، حداقل در خارج از ایالات متحده، خوشبین است. او در این خصوص گفت:

مالکیت اوراق بهادر به شما حق مالکیت می دهد. در صورتی که ریپل کنار گذاشته شود، XRP به تجارت خود ادامه خواهد داد.

گارلینگ هاوس  همچنین به این موضوع اشاره کرد که وضعیت XRP در کشورهایی مانند سوئیس، ژاپن و سنگاپور ظاهراً “واضح و قاطع” است.

به تازگی، گارلینگ هاوس در گفتگویی با رویترز اعلام کرد كه شکایت SEC با اینکه مانعی در برابر فعالیت های این شركت در آمریكا شده، اما “تاثیری بر رشد این شركت در آسیا و اقیانوسيه نداشته است.” وی با بیان اینکه از هرگونه توقف XRP در صرافی های خارج از آمریکا آگاهی ندارد، گفت:

ما هم اکنون شاهد رشد XRP در آسیا، بخصوص در ژاپن هستیم. این رمزارز در بیش از 200 صرافی در سراسر جهان خرید و فروش می شود. در واقع فقط سه یا چهار صرافی در ایالات متحده معاملات ریپل را متوقف کرده اند.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx