پلتفرم کامپاند فایننس برای رفع یک باگ خطرناک به روزرسانی شد

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

به روزرسانی پلتفرم کامپاند فایننس برای رفع یک باگ خطرناک پلتفرم کامپاند فایننس که یک سایت وام دهی ارز دیجیتال است، یک پیشنهاد حاکمیتی را اجرا کرد که داده های قیمت چین لینک خود را که حاوی یک خطای کدنویسی بود، به روز کرد. این خطای کد باعث می شد افرادی که cETH (Compound ETH) […]

ازر دیجیتال کامپاند

به روزرسانی پلتفرم کامپاند فایننس برای رفع یک باگ خطرناک

پلتفرم کامپاند فایننس که یک سایت وام دهی ارز دیجیتال است، یک پیشنهاد حاکمیتی را اجرا کرد که داده های قیمت چین لینک خود را که حاوی یک خطای کدنویسی بود، به روز کرد.

این خطای کد باعث می شد افرادی که cETH (Compound ETH) وام می‌گیرند، تراکنش‌هایشان برگردانده شود. این بدان معناست که کاربران نمی توانند وثیقه را قرض بدهند یا برداشت کنند. کاربران همچنان می‌توانند بدهی وام گرفته شده را بازپرداخت کنند و وثیقه‌ای را به موقعیت‌های استقراضی با سایر دارایی‌ها اضافه کنند تا از لیکوئید شدن احتمالی دارایی ها جلوگیری کنند.

خطای کد باعث می شد که سایت وام دهی کاپاند به طور موقت کار نکند.

رابرت لشنر، بنیانگذار کامپاند در دیسکورد گفت: به نظر نمی رسد هیچ سرمایه ای در خطر باشد. احتمالاً، هفت روز طول خواهد کشید تا cETH به طور عادی کار کند. به طور بالقوه پیشنهادهای حکومتی بیشتری برای اصلاح وضعیت این پلتفرم وجود خواهد داشت.

یک پیشنهاد حکومتی جدید برای بازگشت به داده های قیمتی که قبلا استفاده می شد ارائه شده است. این پیشنهاد هفت روز طول می کشد تا اجرایی شود، به همین دلیل است که بازار cETH به طور موقت مسدود شده است و کاربران نمی توانند وثیقه وام را بگیرند یا برداشت کنند.

طبق گفته دیفای لیاما، پلتفرم وام دهی کامپاند در حال حاضر از نظر ارزش کل بازار غیرمتمرکز وام دهی در رتبه سوم قرار دارد.

 

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx