وجود نشانه های صعودی در اتریوم کلاسیک

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

تحلیل اتریوم کلاسیک اتریوم کلاسیک (ETC) پس از خروج از مثلث نزولی روند نزولی خود با حجم خوب، قوی باقی ماند و قیمت آن تا 30 دلار افزایش یافت. بازار ارزهای دیجیتال در این هفته با حرکت های قابل توجه قیمت بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) با ثبات تر به نظر می رسد. این […]

قیمت اتریوم کلاسیک

تحلیل اتریوم کلاسیک

اتریوم کلاسیک (ETC) پس از خروج از مثلث نزولی روند نزولی خود با حجم خوب، قوی باقی ماند و قیمت آن تا 30 دلار افزایش یافت. بازار ارزهای دیجیتال در این هفته با حرکت های قابل توجه قیمت بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) با ثبات تر به نظر می رسد. این رالی تسکین جدید در بازار ارزهای دیجیتال به نفع سکه‌های کوچک‌تری مانند Ethereum Classic (ETC) بوده است که قدرت واقعی خود را در خروج از روند نزولی طولانی خود نشان داده است. (داده های بایننس)

اگرچه بسیاری از آلت‌کوین‌ها برای روند در یک بازار محدوده تلاش کرده‌اند، اما قیمت اتریوم کلاسیک با وجود نشان دادن مقداری حرکت به سمت بالا در کوتاه مدت در نهایت شاهد حرکت نزولی بوده است.

اتریوم کلاسیک از بالاترین قیمت خود یعنی 180 دلار، به منطقه 41 دلار سقوط کرد و به بالاترین سطح 75 دلار رسید. قیمت اتریوم کلاسیک با عبور در محدوده 46 دلار جایی که حمایت ضعیفی را برای حفظ فروش ایجاد کرد، اما با ادامه کاهش قیمت، این امر بیهوده شد.

قیمت اتریوم کلاسیک به پایین ترین سطح هفتگی 24 دلار سقوط کرد و بلافاصله جهش کرد و در تلاش برای شکستن یک محدوده قیمتی شکل گرفت.

از آنجایی که بازار امیدوارکننده‌تر به نظر می‌رسد، می‌توانیم شاهد صعود این رمزارز به بالای 30 دلار با حجم خوب باشیم، جایی که قیمت فضای بیشتری برای روند بالاتر دارد.

اتریوم کلاسیک ساختار کلی مطلوبی دارد. اگر اتریوم کلاسیک نتواند بالای 31 دلار نگه دارد، تست مجدد 24 دلار امکان پذیر است.

مقاومت هفتگی برای قیمت 30-31 دلار.
حمایت هفتگی برای قیمت 24 دلار.

تحلیل اتریوم کلاسیک

                                                                                                   تحلیل اتریوم کلاسیک

در بازه زمانی روزانه، پس از خروج از روند نزولی قیمت با حجم خوب، در حال معامله دن زیر مقاومت اصلی خود است، و تلاش می‌کند تا به بالای 30 دلار صعود کند.

اتریوم کلاسیک  باید بتواند بالای 50 EMA بسته شود واین سطح به عنوان یک مقاومت قوی برای قیمت اتریوم کلاسیک عمل میکند. قیمت 28 دلار مطابق با ارزش 50 EMA است که به عنوان مقاومتی برای روند صعودی قیمت به منطقه 32 دلار عمل می کند. بسته شدن قیمت اتریوم کلاسیک بالای 32 دلار نشانه خوبی است، زیرا این امر توسط ارزش اصلاحی فیبوناچی 23.6٪ تأیید شده است.

مقاومت روزانه برای قیمت 32 دلار.

حمایت روزانه از قیمت 20.5 دلار.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx