برداشت اتریوم های استیک شده وارد مرحله تست شد

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

قیمت اتریوم در حال مشاهده حرکتی صعودی است و طی 24 ساعت گذشته با 10 درصد جهش به بیش از 1200 دلار رسیده است. دلیل احتمالی این بازگشت این واقعیت است که ویژگی برداشت توکن های استیک شده وارد مرحله تست شده است. تیم جاوا اسکریپت بنیاد اتریوم اعلام کرد که در روزهای آینده شبکه […]

اتریوم

قیمت اتریوم در حال مشاهده حرکتی صعودی است و طی 24 ساعت گذشته با 10 درصد جهش به بیش از 1200 دلار رسیده است. دلیل احتمالی این بازگشت این واقعیت است که ویژگی برداشت توکن های استیک شده وارد مرحله تست شده است.

تیم جاوا اسکریپت بنیاد اتریوم اعلام کرد که در روزهای آینده شبکه آزمایشی شاندونگ را دوباره راه اندازی خواهد کرد. شاندونگ یک شبکه آزمایشی پیش از شانگهای است که مجموعه ای از EIP های منتخب شانگهای را برای آزمایش اولیه مشتری فعال می کند.

توسعه دهنده اتریوم ماریوس ون در ویدن در توییتی اعلام کرد که یک شبکه با چند مشتری راه اندازی شده است که امکان آزمایش برداشت ها را فراهم می کند و در حال حاضر از Lodestar، Teku، Lighthouse، Nethermind و Geth پشتیبانی می کند.

این پیشرفت به سمت برداشت با خوشحالی، مورد استقبال سهامداران اتریوم قرار گرفت که قابل ذکر است تعداد زیادی از آنها وجود دارد. این یک گام دیگر به جلو پس از ادغام اتریوم در اوایل سال جاری است. ارتقاء شانگهای قرار است سال آینده عرضه شود و بزرگترین پیشرفت از زمان ادغام خواهد بود. شانگهای چندین ارتقاء حیاتی را معرفی می کند و تغییراتی را در عملکردهای ماشن مجازی اتریوم (EVM) ایجاد می کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات تصادفی
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx