تحلیل و بررسی لیدو فایننس

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

قرار دادن چندین زنجیره در راه حل سهام خود ممکن است یکی از بهترین گام هایی باشد که لیدو فایننس [LDO] می توانست انجام دهد. پلتفرم نقدینگی سهامداری چند زنجیره ای ، میزبان تعدادی از زنجیره ها از جمله اتریوم ، سولانا ولونا کلاسیک است. با این حال، فعالیت‌های اخیر در LDO ممکن است چیزی […]

لیندو فایننس

قرار دادن چندین زنجیره در راه حل سهام خود ممکن است یکی از بهترین گام هایی باشد که لیدو فایننس [LDO] می توانست انجام دهد.

پلتفرم نقدینگی سهامداری چند زنجیره ای ، میزبان تعدادی از زنجیره ها از جمله اتریوم ، سولانا ولونا کلاسیک است.

با این حال، فعالیت‌های اخیر در LDO ممکن است چیزی برای هیجان‌انگیز کردن شرکت‌کنندگان نباشد.

با توجه به Dune Analytics، به نظر می رسد ماموریت LDO برای ساده نگه داشتن شرط بندی، یک فعالیت دائمی است.

این به این دلیل است که اخیراً استقرار اتریوم در پروتکل LDO کند مانده است. در حین ارزیابی مخزن اتریوم [stETH]، مشاهده شد که بخش CurveETH/stETH با وجود برخی کاهش‌ها فعال‌ترین بخش باقی مانده است.

نمی توان بازار را منحنی کرد

بر اساس گزارش Dune، در هفت روز گذشته 2.14 درصد افزایش در ذخایر CurveETH/stETH وجود داشته است. علاوه بر این، کل اتریوم های سپرده گذاری شده میلیون بود که 0.33 درصد نسبت به یک هفته قبل افزایش داشت.

 

منبع: Dune Analytics
منبع: Dune Analytics

علاوه بر این، مشتق های Lido برای ماه اوت مثبت بودند . زیرا به 2.5 میلیون LDO به ارزش 6.12 میلیون دلار رسیده است. همه اینها با جفت Curve ETH/stETH اتفاق افتاد به این معنی که این جفت بیشتر مشوق های LDO را به دست آورد. در زمان انتشار، بازده مشوق‌ها 7.32% با 581738 stETH بود.

 

منبع: Dune Analytics
منبع: Dune Analytics

از سوی دیگر، نرخ مبادله stETH/ETH به 0.9693 کاهش یافت. این جفت خروجی از استخر نقدینگی LDO را ثبت کرد. با وجود آن منحنی حجم معاملات ETH/stETH افزایش یافت که بعداً به افزایش رتبه‌بندی کل ارزش قفل شده (TVL) برای LDO تبدیل شد.

در مورد TVL چطور؟

در 24 ساعت گذشته، رتبه بندی TVL به طور قابل توجهی تغییر کرده است و LDO یکی از ذینفعان آن است.

طبق گفته DeFiLlama، لیدو فایننس اکنون بر اساس TVL، تنها پس از میکر در رتبه دوم قرار دارد. در زمان انتشار، LDO TVL با 7 میلیارد دلار ارزش خود نسبت به روز گذشته 9.30 درصد افزایش داشت.

 

منبع: DeFiLlama
منبع: DeFiLlama

با افزایش، آیا لیدو فایننس می تواند در مسیر افزایش TVL مشابهی باشد که حدود یک ماه پیش انجام داد؟ ظاهراً مزاحمت های قیمت LDO می تواند آن را عملی کند.

در زمان انتشار، LDO یکی از بهترین ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته بود.

داده‌های کوین مارکت کپ نشان داد که لیدو فایننس 16.88٪ رشد در 24 ساعت اخیر داشته  است.

علاوه بر این، افزایش حجم آن بیش از 100٪ در 158.84 میلیون بود. با باز شدن TVL برای افزایش بیشتر، معامله گران کوتاه مدت LDO می توانند امیدوار باشند که موضع صعودی یکسان باقی بماند.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx