صرافی کراکن بانک خود را راه‌اندازی می‌کند

انتشار 1 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

صرافی کراکن بانک خود را راه‌اندازی می‌کند صرافی کراکن با وجود یک محیط نظارتی چالش برانگیز و بسته شدن اخیر خدمات سهامداری زنجیره ای خود برای مشتریان آمریکایی به منظور تسویه اتهامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مبنی بر نقض قوانین اوراق بهادار، برنامه های خود را برای راه اندازی یک بانک سنتی […]

بانک صرافی کراکن

صرافی کراکن بانک خود را راه‌اندازی می‌کند

صرافی کراکن با وجود یک محیط نظارتی چالش برانگیز و بسته شدن اخیر خدمات سهامداری زنجیره ای خود برای مشتریان آمریکایی به منظور تسویه اتهامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مبنی بر نقض قوانین اوراق بهادار، برنامه های خود را برای راه اندازی یک بانک سنتی ادامه می دهد.

مارکو سانتوری، مدیر ارشد حقوقی صرافی کراکن در پادکست The Scoop به فرانک چاپارو گفت: بانک کراکن پیشرفت‌هایی خوبی داشته است و راه‌اندازی آن نزدیک است. او ادامه داد: ما آن خودکارها را با زنجیرهای توپ کوچک خواهیم داشت. هزاران عدد از آنها با آرم خود را سفارش می دهیم و به میز بانک های وال استریت در همه جا وصل می کنیم.

یک بانک جدید که از بخش کریپتو متولد شده است، در زمانی پر فراز و نشیب برای صنعتی که هنوز با پیامدهای گسترده سقوط صرافی FTX مواجه است، راه اندازی خواهد شد. اقدامات اجرایی متعددی در چند هفته گذشته و افزایش عدم اطمینان در جبهه نظارتی صورت گرفته است. گری جنسلر، رئیس SEC ماه گذشته گفت که تسویه حساب کراکن، که شامل 30 میلیون دلار جریمه است، باید درس عبرتی برای همه سازمان‌ها و موسسات فعال در این حوزه باشد.

سانتوری از بحث در مورد تسویه حساب SEC خودداری کرد، اما گفت که سهم بندی درصد کمی از درآمد کراکن بوده است. کراکن هیچ یک از اتهامات موجود در این شکایت را نه می پذیرد و نه رد می کند. او گفت: «البته این به طور چشمگیری بر ترکیب محصولات ما در ایالات متحده تأثیر می گذارد.» او گفت: «این واقعاً نشان دهنده یک وضعیت بسیار ناگوار در این ایالت است. “ما یک محیط نظارتی داریم که اساساً کاربران را مجبور به استفاده از صرافی‌های خارج از کشور می‌کند که با کمال میل کسب و کار آنها را رونق می‌بخشد.»

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx