تحلیل لونا | بررسی و آنالیز ارز لونا 26 مهر

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

تحلیل تکنیکال لونا      1401/07/26 قبل از اینکه به تحلیل تکنیکال لونا بپردازیم، بهتر است یک تعریفی از تحلیل تکنیکال داشته باشیم. تحلیل تکنیکال تلاش می‌کند که با نگاهی به گذشته به تحلیل آینده بپردازد. به همین علت، همیشه ما با نگاهی به گذشته نمودار قیمت سعی در تحلیل آینده آن داریم. بنابراین ابتدا […]

تحلیل تکنیکال لونا      1401/07/26

قبل از اینکه به تحلیل تکنیکال لونا بپردازیم، بهتر است یک تعریفی از تحلیل تکنیکال داشته باشیم. تحلیل تکنیکال تلاش می‌کند که با نگاهی به گذشته به تحلیل آینده بپردازد.
به همین علت، همیشه ما با نگاهی به گذشته نمودار قیمت سعی در تحلیل آینده آن داریم. بنابراین ابتدا باید ساختار چارت مورد نظر را پیدا کنیم و بعد از اینکه ساختار مشخص شد،  یک سری سناریو برای خود تعریف کرده و در مرحله بعد نقاط ورود را مشخص می‌کنیم.

در نمودار قیمتی کم کم چرخش در حال شکل گیری است و بالای ۸۰ درصد این روند صعودی را اصلاح داشته‌ایم  و حالا بهتر است که تایم فریم را کاهش بدهیم. همانطور که در نمودار می‌بینید نمودار قیمت لونا کف‌های بالاتری را تشکیل داده است و به نظر می‌رسد نمودار قصد چرخش دارد، حالا باید به مرحله بعدی برویم و تاییدیه بگیریم و با استفاده از آن تریگر ورود خود را فعال کنیم.

قیمت لونا
چرخش قیمت لونا

زمانی که قیمت از ۳.۱ دلار عبور کند، تریگر ورود را می‌توان معتبر دانست و در واقع مهر تاییدی بر تغییر روند قیمتی است. بعد از ایجاد چنین روندی در قیمت می‌توان گفت که جهت خریداران مشخص شده است. بنابراین همراهی با آنها می‌تواند درصد برد معاملات ما را افزایش دهد.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx