پذیرش بیت کوین توسط بزرگترین فروشگاه زنجیره ای آفریقای جنوبی 

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

فروشگاه زنجیره ای بزرگ آفریقای جنوبی بیت کوین می پذیرد یکی از بزرگ‌ترین سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای در آفریقای جنوبی (Pick n Pay) طبق گزارش‌ها، مشتریان را قادر می‌سازد تا صورت‌حساب‌های خود را با ارزهای دیجیتال، از جمله بیت کوین، تسویه کنند. این پیشنهاد 39 فروشگاه این شرکت را در سراسر کشور پوشش می دهد. مرکز ملی […]

پذیرش بیت کوین در آفریقای جنوبی

فروشگاه زنجیره ای بزرگ آفریقای جنوبی بیت کوین می پذیرد

یکی از بزرگ‌ترین سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای در آفریقای جنوبی (Pick n Pay) طبق گزارش‌ها، مشتریان را قادر می‌سازد تا صورت‌حساب‌های خود را با ارزهای دیجیتال، از جمله بیت کوین، تسویه کنند. این پیشنهاد 39 فروشگاه این شرکت را در سراسر کشور پوشش می دهد. مرکز ملی حمایت از کودکان نیز به این کار کمک کرد و به مردم اجازه داد تا ارزهای دیجیتالی خود را اهدا کنند.

Pick n Pay  ماه ها پیش هنگامی که آن را در ده فروشگاه خود آزمایش کرد، به گزینه پرداخت جدید اشاره کرد. طبق پوشش اخیر، این سرویس اکنون فعال است و در مجموع به 39 فروشگاه گسترش یافته است.

این شرکت با الکتروم و کریپتوکانورت برای پذیرش این طبقه دارایی همکاری می کند. این شرکت توضیح داد که مشتریان می توانند هزینه های مواد غذایی خود را با استفاده از لایتنینگ بیت کوین در همان لحظه پرداخت کنند:

تراکنش به آسانی و ایمن است که کشیدن یک کارت بدهی یا اعتباری است. مشتریان یک کد QR را از برنامه اسکن می کنند و نرخ تبدیل را در تلفن هوشمند خود در زمان تراکنش می پذیرند. کارمزد خدمات برای هر تراکنش حداقل است، به طور متوسط ​​70 سنت برای مشتری هزینه دارد و کمتر از 30 ثانیه طول می کشد.

بنیانگذار کریپتوکانورت استدلال کرد که پرداخت‌های کریپتویی هنوز در ابتدای راه خود در آفریقای جنوبی هستند. با این حال، ارزهای دیجیتال در میان جمعیت محلی بسیار محبوب شده اند و اقدامات مشابه می تواند به پیشرفت آینده شبکه پولی داخلی کمک کند.

سازمان دیگری که ارزهای دیجیتال را به عنوان وسیله ای برای تسویه حساب پذیرفته است، مرکز ملی حمایت از کودکان است. این شرکت به نیروهای «Giving-Blocks» پیوست تا به اولین سازمان غیرانتفاعی هانتسویل تبدیل شود که کمک‌های مالی در دارایی‌های دیجیتال را می‌پذیرد.

دارایی های پشتیبانی شده بیش از 90 رمزارز مختلف است، از جمله بیت کوین و اتریوم. این نهاد بیان کرد که کسانی که ترجیح می دهند کمک مالی خود را با ارزهای دیجیتال انجام دهند، از مزایای مالیاتی برخوردار خواهند شد.

برای ما، این معادل کمک نقدی است که به ساعات درمانی برای کودکان، کلاس‌های والدین، معاینات پزشکی تبدیل می‌شود. هانا آلدرسون، هماهنگ‌کننده پروژه کریپتو، گفت: این به امید، شفا و عدالت برای بچه‌هایی تبدیل می‌شود که توسط افرادی که قرار بود از آنها مراقبت کنند آسیب دیده‌اند.

 

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات تصادفی
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx