میکر دائو به سپرده 1.6 میلیارد دلاری در کوین بیس رأی می‌دهد

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

میکر دائو (MKR) در حال برنامه ریزی برای واریز 1.6 میلیارد دلار USDC در کوین بیس پرایم است تا بازدهی 1.5٪ در سال را به دست آورد. سه روز تا بسته شدن این نظرسنجی باقی مانده است. این تصمیم می‌تواند پروتکل دیفای را در مسیر تمرکز قرار دهد. کریس بلک، کارشناس دیفای و نماینده میکر […]

میکر دائو

میکر دائو (MKR) در حال برنامه ریزی برای واریز 1.6 میلیارد دلار USDC در کوین بیس پرایم است تا بازدهی 1.5٪ در سال را به دست آورد. سه روز تا بسته شدن این نظرسنجی باقی مانده است. این تصمیم می‌تواند پروتکل دیفای را در مسیر تمرکز قرار دهد. کریس بلک، کارشناس دیفای و نماینده میکر در توییتی نوشت:

اگر این پیشنهاد تصویب شود، هیچ بازگشتی برای میکر دائو وجود نخواهد داشت.

بلک نگران است که پروتکل “به طور کامل توسط کوین بیس گرفته شده است”.

88٪ از جامعه میکر دائو رای مثبت داده اند

اعضای میکر دائو در حال رای دادن به یک سری پیشنهادات تاریخی هستند که در صورت تایید، پروتکل را به طور کامل تغییر خواهند داد. رای گیری از 10 اکتبر آغاز شده و انتظار می رود در 24 اکتبر به پایان برسد.

یکی از پیشنهاداتی که به آن رای داده شده، انتقال حدود 1.6 میلیارد دلار USDC به صرافی آمریکایی کوین بیس پرایم برای کسب بازده سالانه 1.5٪ است. این مبلغ نشان دهنده یک سوم USDC است که برای حمایت از استیبل کوین DAI میکر دائو استفاده می شود. تا زمان نگارش مقاله، این پیشنهاد 88 درصد از حمایت جامعه را به خود جلب کرده است. تنها سه روز مانده به پایان نظرسنجی، و تنها 0.05 درصد رای منفی دادند، به نظر می رسد که این پیشنهاد تصویب شود. این پیشنهاد توسط واحدهای اصلی مالی و رشد استراتژیک میکر دائو رهبری می‌شود.

میکر دائو یک پلتفرم وام دهی کریپتو است که بر پایه اتریوم ساخته شده است. این پروتکل بیش از 7.59 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده (TVL) دارد و مسلماً تأثیرگذارترین پروتکل در دیفای است. Maker به کاربران اجازه می دهد تا DAI، استیبل کوین پلتفرم را ضرب کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx