شرکت Sky Bridge بازخریدها در یک صندوق مرتبط با رمزارز را به حالت تعلیق در می آورد

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

SkyBridge Capital بازخرید در صندوق استراتژی Legion را در بحبوحه کاهش بیشتر قیمت سهام و دارایی های کریپتو به حالت تعلیق درآورد این تعلیق در 18 ژوئیه 2022 اتفاق افتاد، زیرا 20٪ از صندوق مستقر در جزایر کیمن در سهام شرکت های خصوصی سرمایه گذاری شده است که فروش آنها چالش برانگیز است، از جمله […]

رمزارز ها

SkyBridge Capital بازخرید در صندوق استراتژی Legion را در بحبوحه کاهش بیشتر قیمت سهام و دارایی های کریپتو به حالت تعلیق درآورد

این تعلیق در 18 ژوئیه 2022 اتفاق افتاد، زیرا 20٪ از صندوق مستقر در جزایر کیمن در سهام شرکت های خصوصی سرمایه گذاری شده است که فروش آنها چالش برانگیز است، از جمله صندوق FTX U.S. ، از طریق ابزارهای صندوق مرتبط با بیت کوین، اتریوم و الگوراند در معرض دارایی های دیجیتال قرار گرفت.

اسکاراموچی اطمینان می دهد که هیچ شانسی برای انحلال وجود ندارد

اسکاراموچی در یک مصاحبه تلفنی با اندرو راس سورکین از CNBC تاکید کرد که این تعلیق موقتی است و تصمیم برای تعلیق بازخریدها در کنار یک هیئت مدیره مستقل گرفته شده است.

هیئت مدیره تصمیم گرفت به طور موقت بازخریدها را تا زمانی که SkyBridge بتواند سرمایه خود را در صندوق افزایش دهد به حالت تعلیق درآورد تا زمانی که بازخریدها اتفاق افتاد، آنها این کار را به صورت منظم انجام دهند. صندوق ها هیچ اهرمی ندارند، یعنی هیچ شانسی برای انحلال قریب الوقوع نیست. حدود 18 درصد از صندوق در معرض کریپتو قرار دارد. اسکاراموچی با اشاره به کتاب سورکین در مورد رکود اقتصادی سال 2008 اشاره کرد که مشتریان از طریق تعلیق بهتر عمل می کنند.

این صندوق نسبت به سال گذشته 30 درصد کاهش داشته و در این ماه 5 درصد افزایش یافته است.

SkyBridge در بحبوحه کاهش سرعت پس از همه گیری به ارزهای دیجیتال روی آورد

اسکاراموچی که در سال 2017 برای مدت کوتاهی مدیر ارتباطات کاخ سفید بود، اخیراً به سمت ارزهای رمزنگاری شده تلاش کرد، حرکتی که به دلیل تحت فشار قرار گرفتن بیت کوین و سایر دارایی های رمزنگاری به صندوق سرمایه گذاری های تامینی تمام شد.

در آوریل 2022، این شرکت خوشبین بود که ارزش دارایی هایش با وجود ارزهای رمزنگاری شده در اکثر صندوق ها به 10 میلیارد دلار برسد. در آن زمان، تقریباً نیمی از دارایی‌های SkyBridge به بیت‌کوین، الگوراند، اتریوم و سهام مرتبط با کریپتو پیوند داشتند. با این استراتژی، SkyBridge امیدوار بود از دنیای پس از همه گیری با رشد اقتصادی کند بهبود یابد.

پرتفوی صندوق سرمایه گذاری چند مشاور بزرگتر SkyBridge برای سال منتهی به 31 مارس 2022 با 2 میلیارد دلار تحت مدیریت، 5.5 درصد کاهش یافت.

اسکاراموچی در صحبت با CNBC در 14 ژوئن 2022 به سرمایه گذاران بیت کوین توصیه کرد که محتاط باشند و گفت که SkyBridge در بحبوحه رکود اخیر بیت کوین و اتریوم را خریداری کرده است.

اسکاراموچی هیچ سهمی در صندوق 27 ساله لژیون ندارد.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx