والدینی که از بلاک چین استفاده می‌کنند خواستار اموزش رمزارز ها شدند

رمزارز
  • زمان مطالعه: 5دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 389 نفر

یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که بیش از دو سوم از والدین و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در ایالات متحده با درک یا مشارکت در رمز ارزها معتقدند که رمزارز باید در مدارس آموزش داده شود تا دانش‌آموزان درباره آینده اقتصاد ما بیاموزند.

در نظرسنجی جدید منتشر شده از پلتفرم آموزشی آنلاین Study.com، این شرکت دریافت که ۶۴ درصد از والدین و ۶۷ درصد از فارغ التحصیلان دانشگاهی معتقدند که ارزهای دیجیتال باید بخشی از آموزش اجباری باشند.

هر دو گروه در مورد بلاک چین، متاورس و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) دیدگاه کمی متفاوت داشتند، با این حال، تنها حدود ۴۰ درصد معتقد بودند که این موضوعات باید در برنامه درسی نیز گنجانده شوند.

به منظور شرکت در نظرسنجی، والدین و فارغ التحصیلان دانشگاه غربالگری شدند تا اطمینان حاصل شود که آزمودنی‌ها سطح کافی از درک فناوری بلاک چین، رمزنگاری، NFTs و متاورس را دارند و هرکسی که موضوعات را نمی‌فهمد از مشارکت محروم شد. این نظرسنجی شامل ۸۸۴ والدین آمریکایی و ۲۱۰ فارغ التحصیل دانشگاهی آمریکایی بود

نتایج در بحبوحه افزایش آگاهی و پذیرش ارزهای دیجیتال در ایالات متحده به دست می آید. بر اساس مرکز تحقیقات داده Pew، حدود ۸۸ درصد از آمریکایی ها حداقل در مورد ارزهای دیجیتال شنیده اند، در حالی که ۱۶ درصد از ساکنان ایالات متحده در مقطعی از زندگی خود ارزهای دیجیتال را سرمایه گذاری یا معامله کرده اند.

فارق التحصیلان و والدین چقدر برای اموزش هزینه میکنند؟

این نظرسنجی نشان داد که والدین و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی که روی رمزارز سرمایه‌گذاری کرده‌اند، احتمالاً تمایل به هزینه برای اموزش خود دارند، به‌طوری‌که سه‌چهارم والدینی که دارای رمزارز هستند، به‌طور متوسط ​​۷۶۶ دلار در آموزش کریپتو به فرزندان‌شان کمک می‌کنند، در حالی که بیش از سه‌چهارم از فارغ التحصیلانی که در کریپتو سرمایه گذاری کردند به طور متوسط ​​۱۰۸۶ دلار برای آموزش هزینه کردند.

دانشگاه کانکتیکات و دانشگاه ایالتی آریزونا از جمله کالج‌های مستقر در ایالات متحده هستند که دوره‌های مقدماتی را در زمینه فناوری بلاک چین و برنامه‌های رمزنگاری ارائه کرده‌اند. به گفته استاد کانکتیکات، ماریان لوئیس، کلاس اختیاری ۱۴ هفته‌ای دانشگاه او برای کمک به دانش‌آموزان طراحی شده است تا «یاد بگیرند که چگونه ارزهای دیجیتال را مدیریت کنند و چگونه چنین دارایی‌های دیجیتالی بر اقتصاد ما تأثیر می‌گذارند».

دانشگاه های معتبری مانند موسسه فناوری ماساچوست (MIT) و دانشگاه هاروارد نیز شروع به ارائه دوره های مشابه کرده اند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که هر دو گروه موافق بودند که یادگیری در مورد «آینده اقتصاد ما» مهم‌ترین و همچنین ابزاری برای «تنوع سرمایه‌گذاری»، «ایجاد فرصت‌ها» و «توسعه ذهن سرمایه‌گذاری» است.

کالین مایلز، مدیر عامل TZ APAC در مصاحبه ای با کوین تلگراف در ماه مه پیشنهاد می کند که رمزارز را می توان در برنامه های درسی مدارس متوسطه و عالی ظرف سه تا پنج سال گنجاند و

اظهار داشت:

به طور کلی، این روند به یک پایه اصلی تبدیل خواهد شد، زیرا تعداد زیادی از مشاغل جدید هیجان انگیز از محیط Web3 می آیند. بنابراین، مؤسسات آموزشی موظف هستند که به همگروهی دانش‌آموزان خود برای این تغییر مهم کمک کنند.»
اریک آدامز شهردار نیویورک نیز سال گذشته در مصاحبه ای گفت که مدارس محلی باید از فناوری بلاک چین و دارایی های دیجیتال استقبال کنند:

ما باید مدارس خود را برای آموزش فناوری [بلاک چین] باز کنیم تا این شیوه جدید تفکر را آموزش دهیم.»

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx