مدیرعامل ریپل از وضعیت قوی مالی شرکت می‌گوید

انتشار 1 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، در یک توییت کوتاه بدون هیچ جزئیاتی گفت که وضعیت بانک سیلیکون ولی (SVB) در عملیات روزانه شبکه ر‌یپل اختلال ایجاد نمی کند. گارلینگ هاوس به توییتر آمد تا در مورد قرار گرفتن این شرکت در معرض مشکلات بانک سیلیکون ولی صحبت کند و به دنبال کنندگان خود از ثبات […]

ریپل

برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، در یک توییت کوتاه بدون هیچ جزئیاتی گفت که وضعیت بانک سیلیکون ولی (SVB) در عملیات روزانه شبکه ر‌یپل اختلال ایجاد نمی کند. گارلینگ هاوس به توییتر آمد تا در مورد قرار گرفتن این شرکت در معرض مشکلات بانک سیلیکون ولی صحبت کند و به دنبال کنندگان خود از ثبات ریپل اطمینان دهد.

به گفته گارلینگ هاوس، ریپل در معرض SVB قرار داشت، اما “ما انتظار داریم هیچ اختلالی در کسب و کار روزانه ما ایجاد نشود و در حال حاضر اکثر عملیات‌های دلار آمریکا را با شبکه گسترده‌تری از شرکای بانکی خود در اختیار داشتیم.” هدف از توییت کوتاه او برای اطمینان دادن به کاربران بود. او در توییتی نوشت:

«مطمئن باشید، ریپل در وضعیت مالی قوی باقی می‌ماند.»

گارلینگ هاوس مقدار پول نقدی که شرکت ر‌یپل در SVB داشت را مشخص نکرد. بسیاری از کاربران توییتر که به این موضوع پاسخ داده و به این بیانیه واکنش مثبت نشان دادند. یکی از کاربران نوشت:

«من هرگز شک نداشتم که شما یا ریپل مدیریت ریسک مناسبی را انجام داده‌اید.»

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx