ثبت رکوردی جدید در موجودی کیف پول های بیت کوین (BTC)

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

ثبت رکوردی جدید در موجودی کیف پول های بیت کوین (BTC) براساس اطلاعات منتشر شده توسط Glassnode، تعداد 16159 کیف پول بیت کوین (BTC) بیش از 100 واحد از این ارز دیجیتال را در خود جای داده اند. آخرین باری که بیت کوین رکوردی در این زمینه ثبت کرده بود، مربوط به تاریخ 8 ژوئن […]

ثبت رکوردی جدید در موجودی کیف پول های بیت کوین (BTC)

ثبت رکوردی جدید در موجودی کیف پول های بیت کوین (BTC)

براساس اطلاعات منتشر شده توسط Glassnode، تعداد 16159 کیف پول بیت کوین (BTC) بیش از 100 واحد از این ارز دیجیتال را در خود جای داده اند. آخرین باری که بیت کوین رکوردی در این زمینه ثبت کرده بود، مربوط به تاریخ 8 ژوئن می شود که تعداد کیف پول هایی که بیش از 100 بیت کوین داشتند به عدد 16158 می رسید.

تعداد کیف پول هایی که بیش از 100 بیت کوین دارند

تعداد کیف پول هایی که بیش از 100 بیت کوین دارند

Glassnode همچنین اطلاعاتی در مورد آدرس های غیر صفر بیت کوین منتشر کرده است. آدرس های غیر صفر به آن دسته از کیف پول هایی گفته می شود که موجودی بیت کوین ها صفر نباشد.

طبق این اطلاعات تعداد این آدرس ها به بیشترین میزان خود یعنی 31913355 در روز دوشنبه رسید، که 5000 از این آدرس ها در 24 ساعت گذشته به ثبت رسیدند.

همچنین یکی از تحلیلگران بازار به نام کول گارنر (Cole Garner) در گزارش خود عنوان کرده بود که آدرس های جدید ثبت شده در بیت کوین به بالاترین حد خود در دو سال گذشته رسیده اند.

طبق اطلاعاتی که گارنر از Glassnode جمع آوری کرده بود، در حدود 22000 آدرس جدید بیت کوین در یک روز ایجاد شده بودند. در حالی که در یک روز عادی تعداد آدرس های جدیدی که به ثبت می رسند در حدود 5 هزار الی 10 هزار هستند.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات تصادفی
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx