تحلیل متیک پالیگان MATIC

انتشار 1 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

با شکست 1 دلار، سرمایه گذاران متیک باید این سطوح را زیر نظر بگیرند متیک (MATIC)، رمزارز بومی شبکه لایه 2 پالیگان، پس از پشت سر گذاشتن یک هفته پر نوسان به صعود قوی خود ادامه داد. این توکن اکنون با قیمت 1.14 دلار معامله می شود که در بازه زمانی ماهانه 45.3 درصد افزایش […]

متیک

با شکست 1 دلار، سرمایه گذاران متیک باید این سطوح را زیر نظر بگیرند

متیک (MATIC)، رمزارز بومی شبکه لایه 2 پالیگان، پس از پشت سر گذاشتن یک هفته پر نوسان به صعود قوی خود ادامه داد. این توکن اکنون با قیمت 1.14 دلار معامله می شود که در بازه زمانی ماهانه 45.3 درصد افزایش یافته است.

پس از شکست 1 دلار، تحلیلگران به طور قابل توجهی در مورد متیک صعودی بوده اند. در زمان نگارش مقاله، این توکن مقاومت 1.16 دلاری را هدف قرار داده است تا زمین از دست رفته در 10 نوامبر را به دست آورد. اگر قیمت بالاتر از این مقاومت بسته شود، ممکن است ادامه روند صعودی رخ دهد یا گاوهای متیک ممکن است تلاش کنند تا قیمت را بالای 1.16 دلار تثبیت کنند.

متیک
نمودار متیک دلار در صرافی کوین بیس

اگر گاوها در دستیابی به این هدف ناموفق باشند و قمت نتواند از 1.16 دلار عبور کند، ممکن است شاهد بازگشت متیک به سطح زیر 1 دلار یا در حدود محدوده حمایتی 0.9493 دلار باشیم. سرمایه گذاران و معامله گران همچنین باید حرکت قیمت ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتریوم را زیر نظر داشته باشند. از روز شنبه، بیت کوین و اتریوم مقاومت های اصلی خود را دوباره آزمایش کردند. اگر هر یک از این مقاومت‌ها شکسته شوند و قیمت بر روی آن‌ها تثبیت شود، MATIC همراه با سایر آلتکوین ها صعودی خواهند شد.

تحولات مثبت روی زنجیره نیز از حرکت قیمت فعلی حمایت خواهد کرد. عبور از 1.16 دلار باید مورد توجه سرمایه گذاران و معامله گران باشد. اگر قمت در این محدوده ریجکت شود، 0.9493 دلار برای چشم انداز بلندمدت قیمت MATIC بسیار مهم خواهد بود. اما گاوهای متیک همچنین می توانند برای حمایت به قیمت 1.0754 دلار امیدوار باشند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx